ň

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oceňenie

Literárno-dramatické umenie: Alexandra Heldesová

Výtvarné umenie: Pavlína Kvaššayová

 

 

 

 

Diplom

Kategória 9-12 rokov: Adrian Porubec

Kategória 13-15 rokov: Emília Zacharová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VESMÍR OČAMI DETÍ 2012
OKRESNÉ KOLO XXVII. ROČNÍKA VÝTVARNEJ SÚŤAŽE

 

DIPLOMY:

Marek Priedhorský

Viktória Šajtrochová

Gabika Bačíková

Lenka Faturová

Petra Wallenfelsová

 

 

12TH INTERNATIONAL CHILDREN ART CONTEST

ALPHONSE MUCHA

ART NOUVEAU FAIRY TALE

 

 

BOHÚŇOVÁ PALETA 2011

 

 

42. Svetová výstava v Číne
THE 42st WORLD SCHOOLCHILDREN'S ART EXHIBITION REPUBLIC OF CHINA

Veronika Karasová

 

 

VESMÍR OČAMI DETÍ 2011

OKRESNÉ KOLO XXVI. ROČNÍKA VÝTVARNEJ SÚŤAŽE

 

DIPLOMY:

Andrej Cabala

Tereza Žatkuláková

Matej Knapek

Martina Barošová

Jakub Žilinský

Michaela Orgoníková

Matúš Hutník

 

 

 

 

X. INTERETNO FESTIVAL SUBOTICA, SRBSKO 2011

EXLIBRIS

 

VÍŤAZ OLIVER BIELIK

 

 

DIPLOMY ZÍSKALI:

 

KATARÍNA PODHRADSKÁ

PETRA LIŠKOVÁ

ZUZANA MAHÚTOVÁ

MONIKA KOCIFAJOVÁ

LAURA DRBLÍKOVÁ

SABINA KRASŇANOVÁ

MIROSLAV BABELA

MATEJ GARDIAN

LAURA ŠESTÁKOVÁ

PETRA BUŠOVSKÁ

LUKÁŠ STACHO

ADAM BRIGANT

ANDREA HARVANCOVÁ

 

 

 

CENA ZLATÉHO PÁVA A ČESTNÉ UZNANIE

TATIANA TURÁNYOVÁ

ADRIANA TEPLANSKÁ

 

 

 

ZAWSZE ZIELONO, ZAWSZE NIEBIESKO (VŽDY ZELENÁ, VŽDY MODRÁ), TORUŇ, POĽSKO 2011

 

DIPLOMY:

DANIEL MLYNÁR

ESTER ŠANDOROVÁ

 

 

42ND ANNUAL WORLD SCHOOL CHILDREN´S ART EXHIBITION OF REPUBLIC OF CHINA

42 ROČNÍK VÝSTAVY ŽIACKYCH PRÁC V ČÍNE

 

BRONZOVÁ MEDAILA: VERONIKA ANGUAČOVÁ

 

 

 

PRI PRÍLEŽITOSTI DNÍ MESTA BOLI UDELENÉ CENY NAŠIM ŽIAKOM:

 

BARBORE MICHALCOVEJ ZA HLAVNÚ CENU NA MEDZINÁRODNEJ VÝTVARNEJ SÚŤAŽI RAINBOW 2010, MAĎARSKO

 

 

PATRIKOVI KOVÁČOVI ZA 3. MIESTO NA SVETOVEJ SÚŤAŽNEJ PREHLIADKE VÝTVARNÝCH PRÁC v ČÍNE 2010

 

TATIANE TURÁNYIOVEJ ZA 1. MIESTO NA IX. MEDZINÁRODNEJ SÚŤAŽI EX LIBRIS, SRBSKO 2010

 

PAULÍNE KVAŠŠAYOVEJ ZA 1. MIESTO NA CELOSLOVENSKEJ SÚŤAŽI V ODEVNEJ TVORBE, POVAŽSKÁ BYSTRICA 2010

 

 

MEDZINÁRODNÁ SÚŤAŽ PAUL KLEE - A WALK WITH COLOUR

SIMONA SIAŽIKOVÁ

 

 

 

XVII MIEDZYNARODOWE BIENNALE GRAFIKI DZIECI I MLODZIEZY, TORUŇ

 

TOMÁŠ URÍK

 

DANIELA  PIAČKOVÁ

 

SAMUEL MITNÍK

 

RIŠKO SMATANA

 

MLADÝ TALENT POVAŽSKEJ BYSTRICE 2010

Lucia a Zuzana Kubišové

 

 

DETSKÁ IMPROLIGA V BYTČI

 

RAINBOW 2010 / SZIVÁRVÁNY 2010

Hlavná cena:

Barbora Michalcová

 

 

41. Svetová výstava v Číne

THE 41st  WORLD SCHOOLCHILDREN'S ART EXHIBITION REPUBLIC OF CHINA

 

Bronz:

Patrik Kováč - Tower in Pisa

 

 

Ocenení:

Klára Sadloňová

Katarína Krivá

Soňa Motlová

Veronika Angyalová

Tomáš Habrún

Jozef Šešo

Martina Barošová

Monika Hudeková

 

Tino Trnčík

Terezka Rusnáková

Tomáš Rusnák

Šimon Koniar

Ivanka Wallenfelsová

 

IX INTERETNO FESTIVAL 2010 - EX LIBRIS

 

Terézia Podhradská

Renata Rezáková

Tatiana Turániová - víťaz

Tomáš Rusnák

 

 

UMENIE ZBLÍZKA - celoslovenský vzdelávací program Galérie mesta Bratislavy

Adam Brigant - ocenený